Sprytne kulki

3D Bubble Shooter

Lecisz sobie w kulki z 3D Bubble Shooter

3D Bubble Shooter

310

lubie kulki

opis gry 3d bubble shooter3D Bubble Shooter, strzelaj bąbelkami z sześciu kierunków w środek planszy. Utwórz grupy 3 lub więcej takich samych kolorowych bąbelków, aby je usunąć.
Zasada gry w kulki jest standardowa dla praktycznie wszystkich wydań i modyfikacji oryginalnej gry jaką jest Bubble Shooter. Twoim zadaniem w grze 3D Bubble Shooter jest usuwanie kulek z planszy poprzez łączenie ich kolorami w jak najkrótszym czasie. Dokonujesz tego za pomocą wyrzutni w której losowo pojawia się kolorowa bańka, pasująca do schematu kulek na mapie. Jeśli połączysz co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie lub w jednej linii, zostaną usunięte z pola gry. Bańki innego koloru znajdujące się pod kolorem baniek zestrzelonych, również zostaną usunięte, gdyż nie mają punktu podparcia w swoim kolorze. Gra kończy się w momencie gdy kulki dotrą do linii granicznej lub gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu. Ta klasyczna gra 3D Bubble Shooter, będzie działać znakomicie, bez jakichkolwiek zadyszek w najnowszych przeglądarkach, takich jak: Chrome, Firefox czy opera. Solidnie zalecamy i rzetelnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, używaną obecnie przeglądarkę Internetową. Sprawdź najnowsze wydanie Tutaj. Dla gier online na smartfony, polecamy telefony z mocnym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, przejrzystym wyświetlaczem i dobrą baterią. Nasze rekomendacje na 2019 [Sony Xperia XZ3, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone 8 Plus, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy Note 9]. Jeśli gra przycina na starszych modelach, radzimy zoptymalizować system Clean Masterem, aplikacja dostępna w sklepie Play za darmo! Gra wyjątkowo dobrze i stabilnie działa na komputerze i laptopie z systemem windows / Linukx. - Rozmiar Gry: 144.4K

Średnia ocen 3D Bubble Shooter wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 310 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 17 październik 2018. Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak Monkey Island oraz Bubble Mania całkowicie za darmo!

Gry Podobne do 3D Bubble Shooter