Sprytne kulki

Bubble Raiders and the Secret of Life

Lecisz sobie w kulki z Bubble Raiders and the Secret of Life

Bubble Raiders and the Secret of Life

680

Poszukiwacze kulek i sekret życia

opis gry bubble raiders and the secret of lifeOdkryj pradawne tajemnice, w tej uroczej grze w kulki. Pomóż Annie i Ewie zdobyć cenne artefakty aby mogły poznać prawdziwy sekret życia. Czy uda ci się poznać wielką tajemnicę Majów jaką skrywa Świątynia Słońca?
Zasada gry w kulki jest standardowa dla praktycznie wszystkich wydań i modyfikacji oryginalnej gry jaką jest Bubble Shooter. Twoim zadaniem w grze Bubble Raiders and the Secret of Life jest usuwanie kulek z planszy poprzez łączenie ich kolorami w jak najkrótszym czasie. Dokonujesz tego za pomocą wyrzutni w której losowo pojawia się kolorowa bańka, pasująca do schematu kulek na mapie. Jeśli połączysz co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie lub w jednej linii, zostaną usunięte z pola gry. Bańki innego koloru znajdujące się pod kolorem baniek zestrzelonych, również zostaną usunięte, gdyż nie mają punktu podparcia w swoim kolorze. Gra kończy się w momencie gdy kulki dotrą do linii granicznej lub gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu. Ta klasyczna gra Bubble Raiders and the Secret of Life, będzie działać znakomicie, bez jakichkolwiek zadyszek w najnowszych przeglądarkach, takich jak: Chrome, Firefox czy opera. Solidnie zalecamy i rzetelnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, używaną obecnie przeglądarkę Internetową. Sprawdź najnowsze wydanie Tutaj. Dla gier online na smartfony, polecamy telefony z mocnym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, przejrzystym wyświetlaczem i dobrą baterią. Nasze rekomendacje na 2019 [Sony Xperia XZ3, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone 8 Plus, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy Note 9]. Jeśli gra przycina na starszych modelach, radzimy zoptymalizować system Clean Masterem, aplikacja dostępna w sklepie Play za darmo! Gra dobrze i przyjemne działa na smartfonie czy innym użadzeniu mobilnym z systemem Android / IOS.

Średnia ocen Bubble Raiders and the Secret of Life wynosi 75/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 680 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 23 październik 2018. Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak oraz całkowicie za darmo!

Gry Podobne do Bubble Raiders and the Secret of Life