Sprytne kulki

Ferris Wheel

Lecisz sobie w kulki z Ferris Wheel

Ferris Wheel

240

Diabelski Młyn

opis gry ferris wheelStrzelaj do bąbelków w wesołym miasteczku. Spróbuj usunąć wszystkie obracające się bąbelki, dopasować 3 lub więcej kulek.
Zasada gry w kulki jest standardowa dla praktycznie wszystkich wydań i modyfikacji oryginalnej gry jaką jest Bubble Shooter. Twoim zadaniem w grze Ferris Wheel jest usuwanie kulek z planszy poprzez łączenie ich kolorami w jak najkrótszym czasie. Dokonujesz tego za pomocą wyrzutni w której losowo pojawia się kolorowa bańka, pasująca do schematu kulek na mapie. Jeśli połączysz co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie lub w jednej linii, zostaną usunięte z pola gry. Bańki innego koloru znajdujące się pod kolorem baniek zestrzelonych, również zostaną usunięte, gdyż nie mają punktu podparcia w swoim kolorze. Gra kończy się w momencie gdy kulki dotrą do linii granicznej lub gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu. Ta klasyczna gra Ferris Wheel, będzie działać znakomicie, bez jakichkolwiek zadyszek w najnowszych przeglądarkach, takich jak: Chrome, Firefox czy opera. Solidnie zalecamy i rzetelnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, używaną obecnie przeglądarkę Internetową. Sprawdź najnowsze wydanie Tutaj. Dla gier online na smartfony, polecamy telefony z mocnym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, przejrzystym wyświetlaczem i dobrą baterią. Nasze rekomendacje na 2019 [Sony Xperia XZ3, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone 8 Plus, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy Note 9]. Jeśli gra przycina na starszych modelach, radzimy zoptymalizować system Clean Masterem, aplikacja dostępna w sklepie Play za darmo! Gra wyjątkowo dobrze i stabilnie działa na komputerze i laptopie z systemem windows / Linukx.

Średnia ocen Ferris Wheel wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 240 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 17 październik 2018. Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak Egyptian Marbles oraz Mayan Marbles całkowicie za darmo!

Gry Podobne do Ferris Wheel