Sprytne kulki

Flower Power

Lecisz sobie w kulki z Flower Power

Flower Power

240

Moc kwiatów

opis gry flower powerDopasuj 3 lub więcej kwiatów tego samego koloru. Jeśli w konewce zabraknie wody, kwiatki opadną i przegrasz.
Zasada gry w kulki jest standardowa dla praktycznie wszystkich wydań i modyfikacji oryginalnej gry jaką jest Bubble Shooter. Twoim zadaniem w grze Flower Power jest usuwanie kulek z planszy poprzez łączenie ich kolorami w jak najkrótszym czasie. Dokonujesz tego za pomocą wyrzutni w której losowo pojawia się kolorowa bańka, pasująca do schematu kulek na mapie. Jeśli połączysz co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie lub w jednej linii, zostaną usunięte z pola gry. Bańki innego koloru znajdujące się pod kolorem baniek zestrzelonych, również zostaną usunięte, gdyż nie mają punktu podparcia w swoim kolorze. Gra kończy się w momencie gdy kulki dotrą do linii granicznej lub gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu. Ta klasyczna gra Flower Power, będzie działać znakomicie, bez jakichkolwiek zadyszek w najnowszych przeglądarkach, takich jak: Chrome, Firefox czy opera. Solidnie zalecamy i rzetelnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, używaną obecnie przeglądarkę Internetową. Sprawdź najnowsze wydanie Tutaj. Dla gier online na smartfony, polecamy telefony z mocnym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, przejrzystym wyświetlaczem i dobrą baterią. Nasze rekomendacje na 2019 [Sony Xperia XZ3, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone 8 Plus, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy Note 9]. Jeśli gra przycina na starszych modelach, radzimy zoptymalizować system Clean Masterem, aplikacja dostępna w sklepie Play za darmo! Gra wyjątkowo dobrze i stabilnie działa na komputerze i laptopie z systemem windows / Linukx. - Rozmiar Gry: 75K

Średnia ocen Flower Power wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 240 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 17 październik 2018. Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak Yeti Bubbles oraz Obama Bubbles całkowicie za darmo!

Gry Podobne do Flower Power