Sprytne kulki

Pool Bubbles

Lecisz sobie w kulki z Pool Bubbles

Pool Bubbles

527

Bilardowe Kulki

opis gry pool bubblesPool Bubbles to wyborna gra prosto od wydawcy GameBoss. Bardzo fajna gra, połączenie gry w bilard z grą Bubble Shooter. Postaraj się usunąć wszystkie kulki ze stołu bilardowego.
Zasada gry w kulki jest standardowa dla praktycznie wszystkich wydań i modyfikacji oryginalnej gry jaką jest Bubble Shooter. Twoim zadaniem w grze Pool Bubbles jest usuwanie kulek z planszy poprzez łączenie ich kolorami w jak najkrótszym czasie. Dokonujesz tego za pomocą wyrzutni w której losowo pojawia się kolorowa bańka, pasująca do schematu kulek na mapie. Jeśli połączysz co najmniej trzy kulki tego samego koloru obok siebie lub w jednej linii, zostaną usunięte z pola gry. Bańki innego koloru znajdujące się pod kolorem baniek zestrzelonych, również zostaną usunięte, gdyż nie mają punktu podparcia w swoim kolorze. Gra kończy się w momencie gdy kulki dotrą do linii granicznej lub gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu. Ta klasyczna gra Pool Bubbles, będzie działać znakomicie, bez jakichkolwiek zadyszek w najnowszych przeglądarkach, takich jak: Chrome, Firefox czy opera. Solidnie zalecamy i rzetelnie doradzamy, aktualizację do najnowszej wersji, używaną obecnie przeglądarkę Internetową. Sprawdź najnowsze wydanie Tutaj. Dla gier online na smartfony, polecamy telefony z mocnym procesorem, dużą pojemnością RAM’u, przejrzystym wyświetlaczem i dobrą baterią. Nasze rekomendacje na 2019 [Sony Xperia XZ3, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone 8 Plus, Xiaomi Pocophone F1, Samsung Galaxy Note 9]. Jeśli gra przycina na starszych modelach, radzimy zoptymalizować system Clean Masterem, aplikacja dostępna w sklepie Play za darmo! Gra dobrze i przyjemne działa na smartfonie czy innym użadzeniu mobilnym z systemem Android / IOS.

Średnia ocen Pool Bubbles wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 527 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 22 październik 2018. Polecamy serdecznie inne fascynujące gry, takie jak Bubble Shooter Galaxy Defense oraz całkowicie za darmo!

Gry Podobne do Pool Bubbles